Mám rád knížky.
Rád je čtu, ale ještě radši je píšu.

První věta

o Pavel Tomeš | Tohle si poslechni

Kočka nostra

o Pavel Tomeš | Tohle si poslechni

Můj soused Copperfield

o Pavel Tomeš | Tohle si poslechni

Tohle si poslechni

(mp3/CD)

Už vám někdy kotě zlomilo ve sklepě ruku nebo z vesmíru napsal mrtvej pes? Pustili jste si neopatrně do baráku řemeslníky nebo jiné iluzionisty? Víte, proč ježek neloví střemhlavým útokem z výšky? Která smrtelná nemoc se přenáší esemeskou? Může být na Vánoce někdo víc na dně než kapr? Chcete zhubnout a hledáte něco, co s vámi fakt zacvičí?

Vybral jsem a načetl pro vás ty nejlepší fejetony ze svých knih Facky z Marsu, Zápisky malého tyranosaura a Tohle lidi hodně berou.


Pro čtení ukázek klikněte na obrázek nahoře

Tohle lidi hodně berou

Třetí sbírka fejetonů. Je možné domluvit se s cizinci, řemeslníky, mimozemšťany, ženami, dětmi nebo s Davidem Copperfieldem? Co více ničí naše životy – alkohol, nebo lidé, kteří to s námi myslí dobře? Jak by se měly ženy chovat v extrémních situacích, například když jim do domu vnikne vraždící maniak nebo když plánují svatbu? Jak vznikl vesmír? Jak z ničeho vzniklo všechno a proč to některým ženám pořád není dost?

Tuhle knihu jsem nejen napsal, ale i si jí sám vydal ve svém nakladatelství OTOČ.


Pro čtení ukázek klikněte na obrázek nahoře

Zápisky malého tyranosaura

Sbírka 77 fejetonů, které vyšly v týdeníku Sedmička. Už jste někdy měli v nose ocas tyranosaura? Ne? Já ale ano, a to není zdaleka vše, co můžu čtenářům nabídnout. Analyzuji totiž i další nevypočitatelné jevy, které nemilosrdně zasahují do mého života, ať už je to velká politika, malé děti, nebo obrovské kuřecí stehno. Dozvíte se, proč se tygr bojí naběračky, myslivci vlka a agent 7.00 ničeho, ale i to, jak spolehlivě najít chlapa snů nebo bod G.
Knihu vydalo nakladatelství Mladá fronta a vyšla i ve formátech pdf, e-pub a mobi.


Pro čtení ukázek klikněte na obrázek nahoře

Facky z Marsu

Sbírka 77 fejetonů, které vycházely v týdeníku Sedmička. Kromě sžíravé obžaloby všeho, co se nemůže bránit, obsahuje spoustu praktických informací pro život. Od návodů, jak se dokonale pomstít komárovi nebo upírovi, přes recepty, jak si v manželství udržet dobrou náladu až po šokující zpovědi vánočního kapra, boha nebo ženy na rodičovské dovolené. Sbírka fejetonů má velký záběr nejen tematický, ale i teritoriální. Rozhodně nezůstává při Zemi, zamíří i do vesmíru a vypravuje se až na Mars, aby se na každodenní problémy lidí podívala z dostatečného odstupu.
Knihu vydalo nakladatelství Mladá fronta a vyšla i ve formátech pdf, e-pub a mobi.

Knihy, na kterých jsem spolupracoval

A taky něco extra

Literární
stand-up

Autorské čtení nemusí být nuda, když ho dělá stand-up komik. Četl jsem už i ve sklepě nebo ve skvěle rozjeté tramvaji.
Tak se ozvěte a uvidíte.

Pavel Tomeš

ptomes@email.cz
+420 723 189 225

2019 | All right reserved.
Designed with love Apoka.cz
Powered by Olaf